Ավագանիների նիստեր

Տեղեկատվություն ավագանու նիստերի վերաբերյալ

Հունվարի 23-ին՝ ժամը 9:30-ին, կկայանա ՀՀ Լոռու մարզի Գյուլագարակ համայնքի ավագանու նիստը:

 Հունվարի 23-ին` ժամը 10:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի  մարզի Դարբնիկ  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 23-ին` ժամը 10:00-ին, կկայանա ՀՀ Լոռու մարզի Քարաձոր համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 23-ին` ժամը 11:00-ին, կկայանա ՀՀ Շիրակի  մարզի Հայկավան  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 23-ին` ժամը 11:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Ուրցաձոր համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 23-ին՝ ժամը 11:00-ին, կկայան ՀՀ Արմավիրի մարզի Արգավանդ համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 23-ին` ժամը 12:00-ին, կկայանա ՀՀ Լոռու  մարզի Լեռնավան  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 23-ին` ժամը 12:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Զանգակատուն համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 23-ին` ժամը 12:00-ին, կկայանա ՀՀ Արագածոտնի մարզի Ծաղկահովիտ  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 23-ին` ժամը 14:00-ին, կկայանա ՀՀ Արմավիրի  մարզի Հովտամեջ  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 23-ին` ժամը 14:00-ին, կկայանա ՀՀ Լոռու  մարզի Անտառամուտ  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 23-ին` ժամը 15:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի  Լուսառատի  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 23-ին` ժամը 15:00-ին, կկայանա ՀՀ Լոռու մարզի Սարահարթ  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 23-ին՝ ժամը 15:00-ին, կկայանա ՀՀ Կոտայքի մարզի Պտղնի համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 23-ին` ժամը 16:00-ին, կկայանա ՀՀ  Արարատի  մարզի  Հովտաշեն  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 23-ին` ժամը 16:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Գինեվետ  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 23-ին` ժամը 18:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Տափերական  համայնքի ավագանու նիստը:

 

Հունվարի 24-ին` ժամը 10:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Սիփանիկ  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 24-ին` ժամը 11:00-ին, կկայանա ՀՀ Կոտայքի  մարզի Քասախ համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 24-ին` ժամը 11:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Դաշտաքար  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 24-ին` ժամը 11:00-ին, կկայանա ՀՀ Լոռու մարզի Նոր Խաչակապ համայնքի ավագանու նիստը:

 Հունվարի 24-ին` ժամը 14:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Բերդիկ  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 24-ին` ժամը 14:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Բերքանուշ  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 24-ին` ժամը 15:00-ին, կկայանա ՀՀ Գեղարքունիքի  մարզի Ճամբարակ  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 24-ին` ժամը 17:00-ին, կկայանա ՀՀ Արագածոտնի  մարզի Կոշ  համայնքի ավագանու նիստը:

 

Հունվարի 25-ին` ժամը 11:00-ին, կկայանա ՀՀ Արմավիրի  մարզի Արմավիր  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 25-ին` ժամը 16:00-ին, կկայանա ՀՀ Գեղարքունիքի  մարզի Ծովինար համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 25-ին` ժամը 17:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Ոստան  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 26-ին` ժամը 11:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Ոսկետափ  համայնքի ավագանու նիստը:

 

Հունվարի 29-ին՝ ժամը 10:00-ին, կկայանա ՀՀ Գեղարքունիքի  մարզի  Մարտունի  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 29-ին՝ ժամը 10:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Շահումյան համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 29-ին` ժամը 12:00-ին, կկայանա ՀՀ Արմավիրի մարզի Մրգաշատ  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 29-ին` ժամը 14:30-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Նոր Խարբերդ  համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 29-ին՝ ժամը 15-00-ին, կկայանա ՀՀ Արմավիրի մարզի Աղավնատուն համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 30-ին` ժամը 11:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Ազատաշեն  համայնքի ավագանու նիստը:

 

 

 

 

 

 

 

Թեժ գիծ

Հեղինե Ալեքսանյան` Աշխատակազմի քարտուղարության ընդհանուր բաժնի առաջատար մասնագետ: Հեռ (010)-51-13-62 ---------------------------------------------------- Մաքուր Հայաստան ծրագրի հարցերով կարող եք զանգահարել Հեռ (010)-51-13-89

Բաժանորդագրում նորություններին