Ավագանիների նիստեր

Տեղեկատվություն ավագանու նիստերի վերաբերյալ

Հունվարի 20-ին՝ ժամը 12:00-ին, կկայանա ՀՀ Կոտայքի մարզի Կաթնաղբյուր համայնքի ավագանու նիստը: 

Հունվարի 20-ին՝ ժամը 12:00-ին, կկայանա ՀՀ Գեղարքունիքի մարզի Ծովազարդ համայնքի ավագանու նիստը: 

Հունվարի 20-ին՝ ժամը 13:00-ին, կկայանա ՀՀ Արմավիրի մարզի Բաղրամյան համայնքի ավագանու նիստը: 

Հունվարի 20-ին՝ ժամը 16:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Սայաթ-Նովա համայնքի ավագանու նիստը: 

Հունվարի 20-ին՝ ժամը 16:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Վանաշեն համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 20-ին՝ ժամը 15:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Ավշար համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 20-ին՝ ժամը 17:00-ին, կկայանա ՀՀ Կոտայքի մարզի Գառնի համայնքի ավագանու նիստը:

 

Հունվարի 21-ին՝ ժամը 11:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Ոսկետափ համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 21-ին՝ ժամը 11:00-ին, կկայանա ՀՀ Արագածոտնի մարզի Անտառուտ համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 21-ին՝ ժամը 11:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Արաքսավան համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 21-ին՝ ժամը 11:00-ին, կկայանա ՀՀ Արագածոտնի մարզի Ուջան համայնքի աավագանու նիստը:

Հունվարի 21-ին՝ ժամը 11:00-ին, կկայանա ՀՀ Լոռու մարզի Նոր Խաչակապ համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 21-ին՝ ժամը 12:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Սիփանիկ համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 21-ին՝ ժամը 15:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Փոքր Վեդի համայնքի ավագանու նիստը:

 

Հունվարի 22-ին՝ ժամը 10:00-ին, կկայանա ՀՀ Գեղարքունիքի մարզի Լանջաղբյուր համայնքի ավագանու նիստը: 

Հունվարի 22-ին՝ ժամը 11:00-ին, կկայանա ՀՀ Գեղարքունիքի մարզի Լճաշեն համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 22-ին՝ ժամը 11:00-ին, կկայանա ՀՀ Արագածոտնի մարզի Ագարակ համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 22-ին՝ ժամը 11:00-ին, կկայանա ՀՀ Կոտայքի մարզի Պռոշյան համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 22-ին՝ ժամը 12:00-ին, կկայանա ՀՀ Լոռու մարզի Լեռնանցք համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 22-ին` ժամը 15:00-ին, տեղի կունենա ՀՀ Լոռու մարզի Մարգահովիտ համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 22-ին՝ ժամը 15:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Բերդիկ համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 22 -ին՝ ժամը 17-00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Տափերական համայնքի ավագանու նիստը:

 

Հունվարի 23-ին՝ ժամը 11:00 -ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Նոր Կյուրին համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 23-ն՝ ժամը 11:00-ին, կկայանա ՀՀ Շիրակի մարզի Լուսաղբյուր համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 23-ին՝ ժամը 16:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Ոստան համայնքի ավագանու նիստը:

 

Հունվարի 24-ին՝ ժամը 12:00-ին, կկայանա ՀՀ Լոռու մարզի Ձորագետ համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 24-ին՝ ժամը 13:00–ին, կկայանա ՀՀ Շիրակի մարզի Ոսկեհասկ համայնքի ավագանու նիստը: 

Հունվարի 24-ին՝ ժամը 15:00-ին, կկայանա ՀՀ Վայոց ձորի մարզի Եղեգիս համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 24-ին՝ ժամը 15:30-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Վեդի համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 24-ին՝ ժամը 15:00-ին, կկայանա ՀՀ լոռու մարզի Շահումյան համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 24-ին՝ ժամը 15:00-ին, կկայանա ՀՀ Լոռու մարզի Շիրակամուտ համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 24-ին՝ ժամը 15:00-ին, կկայանա ՀՀ Արմավիրի մարզի Հովտամեջ համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 24-ին՝ ժամը 16:00-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Գինեվետ համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 24-ին՝ ժամը 16։00-ին, կկայանա ՀՀ Կոտայքի մարզի Քանաքեռավան համայնքի ավագանու նիստը:

Հունվարի 24-ին՝ ժամը 16:00-ին, կկայանա ՀՀ Կոտայքի մարզի Մեղրաձոր համայնքի ավագանու նիստը:

 

Հունվարի 27-ին՝ ժամը 14:30-ին, կկայանա ՀՀ Արարատի մարզի Նոր Խարբերդ համայնքի ավագանու նիստը:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Թեժ գիծ

Ռուզաննա Հովհաննիսյան` Փաստաթղթերի հսկողության և արձանագրային բաժնի մասնագետ: Հեռ (010)-51-13-79 ----------------------------- Մաքուր Հայաստան ծրագրի հարցերով կարող եք զանգահարել Հեռ (010)-51-13-98

Բաժանորդագրում նորություններին